O nás

Úvod InfoO nás

Internetový obchod www.MoreDarcekov.sk vznikol v roku 2012. V roku 2010 sme otvorili našu prvú darčekovú predajňu v Trstíne pri Trnave. Slúži aj ako výdajné miesto, kde si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar a neplatiť tak poštovné. Sídlime hneď vedľa pošty, čo znamená že hneď po vyfakturovaní posielame balík k Vám. Spolupracujeme s kuriérskou službou, ktorá sa snaží dostať sa k Vám do 24h. Rýchlosť doručenia, kvalita výrobkov a služieb je u nás na prvom mieste, lebo Vaša spokojnosť je náš úspech.

Špecializujeme sa na darčeky pre všetky vekové kategórie a náš sortiment je veľmi pestrý a rozmanitý. Sortiment neustále dopĺňame a snažíme sa ponúknuť vždy niečo nové. Ponúkame Vám rôzne zľavy aj na zľavových portáloch či už percentuálne alebo na konkrétny tovar. Vždy pred vianocami, narodeninami, meninami, či inými sviatkami ponúkame svojim verným zákazníkom zľavy či darček zdarma. Poskytujeme vernostný program, vďaka ktorému dostávate za každý nákup body, ktoré môžete využiť pri nákupe. Ani na Vašu registráciu sme nezabudli, dostanete za ňu 40 bodov!

Každý z nás vie, že aj malý darček, ak je naozaj zo srdca vie potešiť a vyčariť úsmev na tvári. Preto máme radosť keď ste spokoní s našimi službami a vraciate sa s ďalším nákupom opäť k nám.

 

               K dispozícii sme pre Vás denne, tak nás neváhajte kontaktovať, my Vám vždy radi poradíme :)