Prečo my

Úvod InfoPrečo my

Vymyslieť darček je niekedy ťažšie ako ho kúpiť... chce to totiž dobrý nápad!

 

A ten Vám vieme dať my, preto sme vytvorili pre Vás e-shop www.MoreDarcekov.sk s množstvom nápadov na skvelé darčeky, ktoré nepoznáte z iných eshopov, vynikajú svojou netradičnosťou, využitím, či schopnosťou "chytiť za srdce".

 

Z našich skúseností vieme, že ten správny darček nielen poteší, ale najmä zahreje pri srdci. Je to darček ktorý má v sebe emócie, vďaku či prianie, niečo čo zostane v srdci, nielen na poličke. Správny darček Vám pomôžeme nájsť v sekcii PORADÍME VÁM, hneď vľavo na hlavnej stránke. Tu nájdete kategórie ako darček pre muža, darček pre ženu, darček na Valentína, k výročiu a veľa iných, špecifických. Okrem toho kategórie stále dopĺňame či vytvárame nové s novými nápadmi. Našim cieľom je vytvoriť e-shop s čo najväčším množstvom darčekov za najlepšiu cenu. Snažíme sa aby sa k Vám darčeky dostali čo najskôr a v najlepšej kvalite s tým najlepším prístupom,

lebo Vaša spokojnosť, je náš cieľ!

 

Našu kamennú predajňu a zároveň aj miesto kde si môžete prísť vyzdvihnúť darčeky nájdete v Trstíne, hneď vedľa pošty!!! Pozícia predajne nám umožňuje posielať balíky prakticky okamžite po vyfakturovaní. Posielame balíky tiež cez kuriérsku službu, ktorá sa snaží dopraviť k Vám do 24h.

 

Ponúkame možnosť zapojiť sa do vernostného programu, kde si postupne zbierate body za nákupy a tie môžete využiť ako zľavu pri ďalšom nákupe. Nakupovanie v tomto prípade môže byť pre Vás, Vašich blízkych a známych veľmi motivujúce.

Nezabudli sme ani na Vašu registráciu, za ktorú dostanete hneď 40 bodov, ktoré môžete využiť pri nákupe.

                       

                                 Veríme, že nájdete ten správny darček, alebo radu, aby ste mohli potešiť ľudí,

                                                                       ktorých máte radi.