Vernostný program

ÚvodVernostný program

Vernostný program je určený pre všetkých našich zákazníkov ako odmena. Výhody programu môžete začať využívať ihneď po registrácii. Vďaka bodom za registráciu a za každý ďalší nákup, sa výsledná hodnota nákupu výrazne zmenšuje a vy nakupujete za ceny neporovnateľne nižšie ako v iných eshopoch.

 

Z pohľadu zákazníka je škoda nakúpiť a nepripočítať si body. Aj keď by ste ich naďalej už nevyužili, vždy ich radšej mať a nevyužiť ako nemať a potrebovať...

 

 

1 bod = 0,025 € zľava  

 

Za každé 1 euro z nákupu Vám automaticky pripíšeme 1 bod. Tieto body si môžete uplatniť hneď vo Vašom nasledujúcom nákupe.

 

 

PRÍKLAD

 

Ak hodnota Vášho nákupu bude napríklad 40€ systém Vám automaticky pripíše 40 bodov = 1€ .

 

 

Za registráciu tiež dostávate automaticky: 40 bodov = 1 €

 

 

Body si môžete šetriť a v budúcnosti uplatniť pri jednom nákupe alebo si ich ľubovoľne rozdeliť a využívať postupne. Počet nazbieraných bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať po prihlásení do Vášho účtu.

 

 

 

Každý registrovaný užívateľ  po zaškrknutí súhlasu so zasielaním informačných emailov, bude informovaný o našich zľavách, akciách, výpredajoch, novinkách či iných zaujímavých ponukách.

 

 

Prečo sa musím zaregistrovať ak chcem využívať VERNOSTNÝ PROGRAM?

Náš systém Vás musí vedieť rozpoznať aby vedel, že práve Vám má pripočítať vernostné body za nákup.

 

 

Neváhajte, a pridajte sa k ostatným, ktorí využívajú náš obľúbený vernostný program! Hneď po registrácii Vám bude pripísaných 40 bodov na účet, ktoré môžete okamžite využiť ako zľavu z nákupu.

 

Podmienkou uplatnenia zľavy prostredníctvom bodov z nákupu je hodnota nákupu minimálne 10 € bez poštovného. Ak si uplatníte vernostné body v objednávke, ktorej hodnota bez poštovného nepresiahne 10€ bude Vaša objednávka následne upravená a zľava nebude aktívna!

 

 

                                                       VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NÁŠ CIEĽ !!!